Новости

Уважаемые покупатели!
С 12 апреля 2021 года поднимается цена адресную систему "Омега"!
В связи с повышением цен на материалы, компоненты и энергоносители с 05.02.2021 поднимаются цены на продукцию «Тірас-12»: изменения касаются охранных, пожарных систем и оповещения.

Шановні друзі!
З гордістю повідомляємо, що ГРУПА КОМПАНІЙ ЕРІС розпочала власне виробництво та продаж коробок вогнестійких монтажних серії "КВМ-1" та "КВМ-2".
1 ЖОВТНЯ 2020 року ми отримали СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ на свої вироби. Також КВМ пройшли вогневі випробування у спеціалізованій лаботаторії та відповідають усім вимогам стандартів якості та пожежної безпеки. 
Наша продукція виготовляється на сто відсотків з українських матеріалів та комплектуючих. Перші впевнені кроки в напрямку розвитку саме виробництва національного продукту зроблені. І це тільки початок...
Ми готові задовольняти потреби ринку пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу вже сьогодні і пропонуємо конкурентні ціни, високу якість та постійну наявність виробів на нашому складі.
Відділ продажів з нетерпінням чекає Ваших замовлень!
Шановні партнери!
З 2021 року здійснюється повний перехід з попередніх серій – «Оріон-Т.3.2» та «Оріон NOVA» (першого покоління) на новітні охоронні системи «Orion NOVA ІІ» (другого покоління).
Також знімаються з виробництва неадресні сповіщувачі:
- СПД2-Тірас, СПТ-Тірас, СПК-Тірас – з листопада 2020р.;
- СПД-2 Тірас Ex, СПТ-Тірас Ex – з червня-липня 2021 року.
Неадресні пожежні сповіщувачі DETECTO будуть доступні для замовлення, орієнтовно, в третьому кварталі 2021 року.
С 24 сентября 2020 поднимаются цены на продукцию "Артон"
Компания Myers (Чехия) - один из крупнейших в мире производителей оборудования для систем озвучивания и аварийного оповещения, расширила свой ассортимент товаров и теперь предлагает рынку домофонные системы.