Новости

Шановні друзі!
З гордістю повідомляємо, що ГРУПА КОМПАНІЙ ЕРІС розпочала власне виробництво та продаж коробок вогнестійких монтажних серії "КВМ-1" та "КВМ-2".
1 ЖОВТНЯ 2020 року ми отримали СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ на свої вироби. Також КВМ пройшли вогневі випробування у спеціалізованій лаботаторії та відповідають усім вимогам стандартів якості та пожежної безпеки. 
Наша продукція виготовляється на сто відсотків з українських матеріалів та комплектуючих. Перші впевнені кроки в напрямку розвитку саме виробництва національного продукту зроблені. І це тільки початок...
Ми готові задовольняти потреби ринку пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу вже сьогодні і пропонуємо конкурентні ціни, високу якість та постійну наявність виробів на нашому складі.
Відділ продажів з нетерпінням чекає Ваших замовлень!
С 24 сентября 2020 поднимаются цены на продукцию "Артон"
Orion NOVA II - это не только новые ППК со степенью безопасности GRADE 3, но и:
новое дополнительное оборудование - M-NET +, M-WiFi, M-WRL (A);
множество новых функциональных возможностей системы;
новое мобильное приложение для дистанционного управления охранной системой Control NOVA II;
глобальное обновление приложения для настройки охранной системы - oLoader II, уже поддерживает полное дистанционное настройки;
Новый сервер Tiras CLOUD II для обеспечения работы Control NOVA II, дистанционной перепрошивки, дистанционной настройки и других сервисных возможностей.
Компания Myers (Чехия) - один из крупнейших в мире производителей оборудования для систем озвучивания и аварийного оповещения, расширила свой ассортимент товаров и теперь предлагает рынку домофонные системы.
Представляем Вашему вниманию автономные сигнализации с датчиком движения и встроенной сиреной. Постановка – ИК-брелоками (2 в комплекте).